STRONA GŁÓWNA  > WIADOMOŚCI > Wybrany artykuł

 
27 finał WOŚP w Jordanowie Śląskim.

03.12.2018  

 
POBILIŚMY REKORD! – taką kwotę uzbierał sztab WOŚP w Jordanowie Śląskim: 15 121,43 zł BRAWO! Mieszkańcy Gminy Jordanów Śląski - macie przeogromne serca!

Szczególne podziękowania oraz gratulacje kierujemy w stronę naszych Harcerzy, 109 Szczepu ”Wataha”, którzy pod kierownictwem druhny Małgorzaty Kozak przez dwa tygodnie przygotowywali tą wyjątkową imprezę! Jako wolontariusze mieli sporo obowiązków by dopiąć wszystko na ostatni guzik!

Dziękujemy również  KGW Jordanki  za wsparcie, przygotowanie kawiarenki z domowym, przepysznym ciastem. Licytacje poprowadził jak zwykle pan Rafał Zarzycki, tym razem w towarzystwie swojego syna – Tomasza, obaj świetnie się spisali. Serdecznie dziękujemy wszystkim artystom za cudowne chwile muzycznych uniesień. Na scenie pojawili się: „Oprawa muzyczna ślubów Młodzi dla Młodych”, Ola Rajczakowska i Julia Grzesiak wraz z Dawidem Rudnickim, Miłosz Bronowicki z kolegą Przemkiem, sekcja Skrzypiec Spiccato z MDK Wrocław Krzyki, w tym nasza Aleksandra Chłopaś - pod przewodnictwem cudownej pani Agnieszki Sikory.
Gminni przedsiębiorcy ofiarowali fanty na licytacje. Licytowaliśmy zachwycające zdjęcia Jordanowa Śląskiego wykonane z dronu przez Michała Mirowskiego, zestawy zdrowej żywności z Młyna Jordanów Śląski, zestawy smakołyków od „Ślężańskie” z Janówka, obrusy, poduszki, worki spożywcze, fartuchy wykonane przez panie Sylwię i Edytę z Centrum Usług Krawieckich Szpilka, bony na usługi, bon na strzyżenie damskie i męskie  z salonu fryzjerskiego „Rachu Ciachu”, vouchery przygotowane przez firmę A2 OKNA Bernadetta Parysek wybornie zapakowane wraz z gadżetami firmowymi, przecudowny tort w kształcie serca, wyjątkowe odznaczenia wojskowe od mieszkańca Jordanowa – pana pułkownika Krzysztofa Kozaczuka, miody z własnej pasieki od Mariusza Dąbka, prześliczne rękodzieła - skrzaty, krasnale, kompozycje świąteczne, płyty z muzyką od pana Rafała Zarzyckiego oraz skarby spiżarni, zestawy od Cukier Królewski - cukry, plecaki, fartuchy, ściereczki, kubki, gadżety WOŚP - koszulki, kalendarze, breloczki, smycze i wiele innych! Patronat nad imprezą objął Wójt gminy – pan Paweł Filipczak, który towarzyszył artystom do samego końca. To popołudnie pokazało jak wielu ludzi z wielkim sercem mieszka w naszej gminie. Brawo! Do zobaczenia za rok! 

 

   

   

   

 

 


 

 

strona główna  | do góry  |