STRONA GŁÓWNA  > WIADOMOŚCI > Wybrany artykuł

 
Ferie w bibliotece od 15.01.2018 do 19.01.2018

19.01.2018  

 
Minął 1 dzień ferii. Mimo, że pogoda płata nam figla i nie ma śniegu w zimie, w bibliotece dzieci nie nudzą się.

W pierwszym dniu dzieci wykonywały koronkowy pejzaż zimowy. Nożyczki, klej i ... stare firany poszły w ruch. Powstały bardzo ładne pejzaże. Oprócz układania i klejenia dzieci miały poczęstunek w trakcie którego opowiadały sobie żartobliwie o swoich zwierzętach, rodzinie... a śmiechu było co niemiara .. Jutro kolejny dzień i też się będzie działo.

 

   

   

   

 

Za nami kolejne dwa dni ferii w bibliotece.We wtorek dzieci robiły kwiaty z papieru według swojego pomysłu. W ruch poszły nożyczki, kolorowy papier i klej. W drugiej części wtorkowego spotkania dzieci bawiły się w kalambury. Zabawie i śmiechom nie było końca. 

W środę uczestnicy okazali się bardzo pomysłowi - stworzyli ładne i oryginalne prace: obrazy malowane ziarnem. W tych pracach dzieci wykorzystały m.in.len, kukurydzę, owies, pszenicę, rzepak, ryż, kaszę, makaron, itd.Prace można podziwiać w bibliotece

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 

 
 

Ferie zimowe w bibliotece za nami, nie brakowało w nich zajęć plastycznych i manualnych

Dzieci w czwartym dniu ferii wykonywały z kółek papierowych: kaczuszki, słoneczka, chmurki, choinki i inne cudeńka.W piątym i ostatnim dniu dzieci tworzyły kartki na dzień babci i dziadka.Wszystkie kartki były kolorowe robione według własnego pomysłu i zawierały piękne, wzruszające życzenia.Na zakończenie ferii bibliotekarze zorganizowali dla dzieci słodki poczęstunek. Dodatkowo każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom,książkę i słodki upominek.

Całe ferie upłynęły w wesołej i radosnej atmosferze."

 

   

   

   

   

 


 

 

strona główna  | do góry  |