STRONA GŁÓWNA  > WIADOMOŚCI > Wybrany artykuł

 
„PIKNIK RODZINNY ŚWIETLIC ŚRODOWISKOWYCH” GMINY JORDANÓW ŚLĄSKI

30.06.2017  

 

Dnia 25 lipca 2017 roku od godz. 15.00 nad zalewem w Jordanowie Śląskim odbył się „Piknik rodzinny świetlic środowiskowych” z terenu naszej Gminy, zorganizowany przez Wójta Gminy, Henryka Kuriatę oraz pełnomocnika ds. uzależnień, Wiesławę Król.

W imprezie uczestniczyły dzieci (wraz z opiekunami), które na co dzień uczestniczą
w zajęciach świetlic na terenie całej gminy oraz pozostali mali mieszkańcy, którzy chcieli miło spędzić czas na wspólnej zabawie.

Wśród licznych atrakcji dla dzieci był dmuchany zamek, zjeżdżalnia, foto - budka, przejażdżki na kucykach, kule wodne oraz stragany z zabawkami, popcornem i watą cukrową. Zabawy z dziećmi prowadziły animatorki z firmy AQUA Projekt.

Darmowy posiłek dla dzieci (napój, kiełbaska, ciasto), drobny upominek dla każdego dziecka zapewnili organizatorzy. Dorośli za drobną opłatą mogli również posilić się w „letniej kawiarence” – kiełbaską, ciastem, kawą, herbatą.

Atmosfera pikniku została podgrzana przez miejscowych strażaków, którzy pod kierownictwem pana Marka Dąbka rozstawili dla ochłody kurtynę wodną, a także udostępnili do obejrzenia wozy i sprzęt strażacki. Cieszyło się to wielkim zainteresowaniem dzieci i opiekunów.

Gorące podziękowania należą się rodzicom, którzy odpowiedzieli na prośbę o upieczeniu ciast, oraz mimo wysokiej temperatury przygotowali pyszne kiełbaski w domku gilowym. Serdeczne podziękowania należą się również wszystkim, którzy pomagali przy rozstawianiu namiotów, stołów i ławek.

Pogoda nam dopisała, w związku z czym mieszkańcy też licznie odwiedzili miejsce zabaw, a największą nagrodą dla nas jak zwykle były uśmiechnięte i rozbawione buzie dzieci. Uważamy „Piknik Rodzinny” za bardzo udany i myślimy że będzie to cykliczna impreza organizowana na inaugurację wakacji

Król Wiesława

 

   

   

   

   

 


 

 

strona główna  | do góry  |