STRONA GŁÓWNA  > WIADOMOŚCI > Wybrany artykuł

 
Przedłużona szansa na cenne nagrody!

28.09.2016  

 

Szanowni Państwo!

Naczelnik Pierwszego Urzędu Skarbowego we Wrocławiu informuje, że decyzją Ministerstwa Finansów Narodowa Loteria Paragonowa została przedłużona o 6 miesięcy i potrwa do 31 marca 2017 r.

Akcja edukacyjna Ministerstwa Finansów zachęca do brania i wydawania paragonów fiskalnych oraz promuje postawy obywatelskie, takie jak płacenie podatków, uświadamiając Polakom, że biorąc paragony wspierają uczciwy obrót gospodarczy. Biorąc paragon ułatwiamy sobie złożenie reklamacji, wspieramy uczciwą konkurencję i mamy pewność, że nie zostaliśmy oszukani przy zakupach towarów czy usług.

Kampania przypomina, że osoby, które nie płacą podatków, oszukują w pierwszej kolejności swoich klientów i wypychają z rynku uczciwych przedsiębiorców, a przywłaszczone przez nich pieniądze powinny zostać wydane na nasze bezpieczeństwo, zdrowie czy edukację.

Zachęcamy do udziału w loterii, w której można wygrać cenne nagrody (Ople Insignie i Astry, laptopy i tablety).

Do tej pory w akcji edukacyjnej Ministerstwo Finansów wydało już 131 cennych nagród, w tym:

  1. 10 samochodów Opel Astra

  2. 3 samochody Opel Insignia

  3. 64 iPady Air 2

  4. 54 notebooki Lenovo.

Przypominamy, że uczestnikami Narodowej Loterii Paragonowej mogą być osoby, które ukończyły 18 lat, a rejestracji na stronie: www.loteriaparagonowa.gov.pl  podlega każdy paragon fiskalny wystawiony na kwotę minimum 10 zł.

 

 


 

 

strona główna  | do góry  |