STRONA GŁÓWNA  > WIADOMOŚCI > Wybrany artykuł

 
Spotkanie informacyjne "Środa z Funduszami - rozpoczęcie działalności gospodarczej"

28.07.2016  

 

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) we Wrocławiu zaprasza na kolejne spotkanie informacyjne z cyklu "Środa z Funduszami". Spotkanie będzie dotyczyć zasad pozyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich w latach 2014-2020 na założenie działalności gospodarczej.

Podczas spotkania zostaną przedstawione możliwości pozyskania dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej, przewidziane w ramach funduszy europejskich. Omówione będą zasady pozyskania dotacji, jak również instrumentów zwrotnych w postaci preferencyjnych pożyczek, dostępnych zarówno na założenie, jak i rozwój firmy.

W spotkaniu weźmie udział również przedstawiciel Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, który wyjaśni obowiązki związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Do udziału zapraszamy osoby fizyczne z województwa dolnośląskiego, które planują założenie własnej działalności. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zgłoszenia udziału należy przesyłać drogą elektroniczną na adres pife@dolnyslask.pl z podaniem imienia i nazwiska uczestnika.

Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 71 776 95 01 Spotkanie odbędzie się 3 sierpnia 2016 r. we Wrocławiu w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (ul. Walońska 3-5, I piętro, sala konferencyjna nr 122 )
w godzinach 10.00-13.00.

Szczegółowe informacje na temat organizowanych spotkań są dostępne na stronie www.rpo.dolnyslask.pl  lub w dolnośląskich Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapraszamy !

 


 

 

strona główna  | do góry  |