STRONA GŁÓWNA  > WIADOMOŚCI > Wybrany artykuł

 
PIKNIK RODZINNY ŚWIETLIC ŚRODOWISKOWYCH W STYLU COUNTRY JORDANÓW ŚLĄSKI , 26.06.2016

04.07.2016  

 
Dnia 26.06.2016 r. na terenie zalewu w Jordanowie Śląskim odbył się Piknik Rodzinny Świetlic Środowiskowych Gminy Jordanów Śląski. Było to drugie spotkanie tego typu, tym razem w stylu country. Piknik otworzył wójt Gminy pan Henryk Kuriata. Pierwszym punktem były prezentacje poszczególnych świetlic: taniec kowbojski w wykonaniu dzieci ze świetlicy w Jordanowie Śląskim, przygotowany przez opiekunkę świetlicy panią Paulinę Pycka, piosenki wakacyjne w wykonaniu dzieci ze świetlicy z Jezierzyc Wielkich pod kierunkiem pani Doroty Sokołowskiej. 

Zmagania sportowe przygotowała i poprowadziła pani Barbara Matuła, malowaniem twarzy zajęły się pani Paulina ze świetlicy z Wilczkowic oraz pani Paulina ze świetlicy z Jordanowa Śląskiego. Wśród licznych atrakcji dla dzieci były: dmuchany zamek, foto - budka fotograficzna, przejażdżki konne, baloniki dla dzieci zawijane przez panią Dorotkę oraz animacje taneczne poprowadzone przez panią Iwonę Wochnik.

Każdy mały uczestnik otrzymał talon na pyszną kiełbaskę przygotowaną na grillu przez Pana Dróżdża i Pana Paryska, ciasto domowej roboty przygotowane przez mamy i opiekunki świetlic, napój oraz słodki upominek. Dorośli mogli poczęstować się ciastem, kawą i herbatą jak również za symboliczną opłatą zjeść kiełbaskę.

Atmosfera pikniku została podgrzana przez miejscowych strażaków, którzy pod kierownictwem pana Marka Dąbka zorganizowali pokaz strażackich możliwości jak również aktywnie zaangażowali się w integracyjny taniec zumba?

Piknik można zaliczyć do bardzo udanego przedsięwzięcia, świadczy o tym liczba zgromadzonych nad zalewem kowbojów i kowbojek ? oraz wspaniała, rodzinna zabawa i atmosfera.

Serdeczne podziękowania należą się, organizatorom: Gminie Jordanów Śląski, Pełnomocnikowi Wójta ds. Profilaktyki Pani Wiesławie Król, sponsorom oraz świetlicom (opiekunom, rodzicom i dzieciom) z terenu Gminy.

Mamy nadzieję do zobaczenia za rok! ?

Paulina Pycka


  
WARTO ZOBACZYĆ:

        


 

 


 

 

strona główna  | do góry  |